Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atom3/domains/fuccodesign.pl/public_html/includes/functions.php on line 332

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atom3/domains/fuccodesign.pl/public_html/includes/functions.php on line 332

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atom3/domains/fuccodesign.pl/public_html/includes/functions.php on line 587
Usługa transportu sprzętu medycznego - Licki
Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Usługa transportu sprzętu medycznego - Licki

Strona Licki

Licki

Dodano: 01.05.2021
LICKI zajmuje się międzynarodowym oraz krajowym transportem, w tym transportem specjalistycznym sprzętu medycznego oraz elektronicznego. Zapewniamy usługi spedycyjne oraz powierzchnie magazynowe. Zajmujemy się serwisem biurowym, który obejmują nadawanie korespondencji dla klientów. Obsługę korespondencji zajmujemy się od samego początku naszej działalności. Usługa polega na odbieraniu listów o stałej godzinie oraz nadawaniu ich w Urzędzie pocztowym. Realizujemy również stemplowanie oraz naklejanie znaczków.

Transport sprzętu medycznego

Jesteśmy firmą, która realizuje usługi transportu na polskim rynku już od 2007 roku. Posiadamy zmodernizowaną flotę pojazdów, w tym pojazdy, które posiadają ogrzewaną przestrzenią ładunkową, dlatego nawet najdelikatniejszy sprzęt medyczny jest przewożony w komfortowych warunkach, gotowy do zainstalowania u klienta. 

Doświadczenie w przewożeniu delikatnych urządzeń pozwala nam zapewnić Transport sprzętu medycznego, który jest realizowany w sposób bezpieczny oraz terminowy. Nasi kierowcy posiadają doświadczenie w bezpiecznym załadunku oraz rozładunku towarów. 

Dodatkowo kierowcy zapewniają wniesienie urządzeń na miejsce docelowe oraz gdy jest to konieczne również rozpakowanie. Przewozimy między innymi ultrasonografy, tomografy, RTG, Lunar, Echokardiografy, Respiratory itp. Wszystkie nasze samochody są stale monitorowane przez 24 godziny. 

Z naszymi kierowcami jest regularny kontakt, który pozwala nam na zapewnienie informacji klientom o tym, w którym miejscu znajduje się przewożony ładunek. Przewożenie delikatnego sprzętu wymaga dbałości o każdy szczegół, co zapewnia nasza firma.

licki.pl/transport/transport-sprzetu-medycznego/