Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atom3/domains/fuccodesign.pl/public_html/includes/functions.php on line 332

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atom3/domains/fuccodesign.pl/public_html/includes/functions.php on line 332

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atom3/domains/fuccodesign.pl/public_html/includes/functions.php on line 587
Usługi transportowe - oferta Licki
Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Usługi transportowe - oferta Licki

Strona Licki

Licki

Dodano: 01.05.2021
LICKI zajmuje się międzynarodowym oraz krajowym transportem, w tym transportem specjalistycznym sprzętu medycznego oraz elektronicznego. Zapewniamy usługi spedycyjne oraz powierzchnie magazynowe. Zajmujemy się serwisem biurowym, który obejmują nadawanie korespondencji dla klientów. Obsługę korespondencji zajmujemy się od samego początku naszej działalności. Usługa polega na odbieraniu listów o stałej godzinie oraz nadawaniu ich w Urzędzie pocztowym. Realizujemy również stemplowanie oraz naklejanie znaczków.

Transport

Nasza firma specjalizuje się już od 2007 roku w realizowaniu transportu na terenie kraju oraz poza jego granicami. Doświadczenie, które zdobyliśmy podczas transportu czułych oraz delikatnych urządzeń sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom bezpieczne oraz terminowe usługi. 

Realizujemy transport towarów, w tym transport specjalistyczny. Przy długoterminowych kontraktach jesteśmy skłonni do powiększenia oraz dopasowania floty do indywidualnych potrzeb współpracujących z nami firm. 

Dysponujemy zespołem doświadczonych, wykwalifikowanych kierowców. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić fachowe zabezpieczenie ładunku na czas transportu oraz bezpieczne rozładownie i wprowadzenie do miejsca docelowego. Gdy jest to konieczne zapewniamy również rozpakowanie sprzętu oraz zabranie zbędnego opakowania. 

Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w systemy GPS i GPRS, które pozwalają na ciągłą łączność z kierowcami oraz monitorowanie pojazdów przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo przewożonych towarów. 

Więcej informacji na temat naszych usług znajdziesz w zakładce Transport